ESILEHT   •   KONTAKT
MTY logo facebook

     
 

Uudised


KAASAMISSEMINARID 28., 29. ja 30. juunilKUTSE: Ootame osalema Võrtsjärve Ühenduse uue LEADER strateegia koostamise kaasamisseminaridel

Võrtsjärve Ühendus korraldab uue programmperioodi LEADER strateegia koostamiseks kuus kaasamisseminari erinevate valdkondade esindajatele ja teemast huvitatud kohalikele elanikele. 

Kaasamisseminaridel kaardistame piirkonna hetkeseisu ja vajadused ning saame sisendi uue strateegia ja toetusmeetmete väljatöötamiseks. Ootame osalema kõiki, keda erinevad teemavaldkonnad puudutavad. Märgi registreerimisvormil, kas vajad transporti.


Kolm esimest seminari toimuvad juunikuus:

28. juunil kell 15:00-17:00 Haridusvaldkonna kaasamisseminar

Järvemuuseum Akva:rium Vehendis

Osalema oodatakse kõiki teemast huvitatud piirkonna elanikke, lapsevanemaid, koolide juhte, õppejuhte ja õpetajaid, huviringide juhendajaid ja -õpetajaid, lasteaedade esindajaid , KOV spetsialiste ja teemast huvitatud mtü-de ning ettevõtjate esindajaid, lapsevanemaid. Kaasamisseminarid viivad läbi Võrtsjärve Ühenduse strateegia eksperdid  Danico OÜ-st ja Võrtsjärve Ühenduse töötajad.

Osalejatel võimalus külastada tasuta tund enne seminari Järvemuuseumi.

Registreerimine ja lisainfo siit:  https://forms.gle/fc2XfLz35PaA74EC8

 

29.juunil kell 15:00-17:00 Sotsiaalvaldkonna kaasamisseminar

Kimeli Puhkekeskuses Odiste küla, Kolga-Jaani

Osalema oodatakse teemast huvitatud piirkonna elanikke, KOV sotsiaalvaldkonna spetsialiste, noortekeskuste esindajaid, eakate päevakeskuste ja hooldekodude esindajaid, teemast huvitatud mtü-de ja ettevõtjate esindajaid.

Registreerimine ja lisainfo siit: https://forms.gle/DvpkdYoSqW3a2GAS8

 

30. juunil kell 15:00-17:00 Keskkonna valdkonna kaasamisseminar

Oiu sadama seminariruumis

Osalema oodatakse kõiki teemast huvitatud piirkonna elanikke, keskkonnaspetsialiste ja metsanduse, kalanduse ja muu teemavaldkonnaga seotud inimesed, KOV spetsialiste, teemast huvitatud mtü-de ja ettevõtete esindajad

 

Registreerimine ja lisainfo siit: https://forms.gle/snGz4AqZCyVbWqWD7