ESILEHT   •   KONTAKT
MTY logo facebook

     
 

Uudised


e-Pria kasutamisest


Tähelepanu! Oluline info kõikidele PRIA klientidele!

http://www.pria.ee/et/ePRIA:

Alates 24. aprillist saab kõikidele e-PRIA teenustele ligi ühe „värava“ kaudu ning samuti saab edaspidi mõlema portaali teenuste kasutamiseks volitusi anda keskselt ühest kohast.

Sellega seoses palume kõikidel klientidel, kes soovivad, et nende esindajad saaksid kasutada vana e-PRIA teenuseid, anda uuesti volitused uues portaalis vana e-PRIA teenuste kasutamiseks! Alates 24.aprillist kaotavad vanas e-PRIAs antud esindusõigused kehtivuse ja uue volituseta esindajad ei saa enam vajalikke toimetusi vana e-PRIA teenustes teha. Volituste andmine toimub uue e-PRIA teenuses „Esindusõigused ja volitused“. Volitusi ei pea uuesti andma inimesele, kellele on juba varasemalt uues e-PRIAs antud täielikud volitused või kelle esindusõigus tuleneb äriregistrist.


NB! Kuni 24. aprillini kehtivad vanas ja uues e-PRIA-s eraldi õigused. Klient saab aga juba praegu uue e-PRIA teenuses „Esindusõigused ja volitused“ anda ettevalmistavalt volitusi ka vana e-PRIA teenuste kasutamiseks. Need  uued volitused hakkavad kehtima alates 24. aprillist.

Kui vajate abi uues e-PRIAs volituste andmiseks … 

·         Videojuhendi leiate PRIA kodulehelt Juhendite lehelt (vali hallilt menüürealt Juhendid).

·         Registrite osakonna infotelefon on 731 2311 (teenindusaeg E-R 9.00-16.00), e-post kliendiregister@pria.ee

·         Maakondlike teenindusbüroode kontaktid leiate PRIA kodulehelt http://www.pria.ee/et/pria/teenindusbrood. Meie teenindusbürood on avatud E-N 9.00-16.00